O nas

Krótko o nas

Używamy głównie samochodów NISSAN Cabstar do 3,5 tony o wysokości roboczej 18-25m i wysięgu bocznym do 12m, drugą zaletą naszych podnośników są małe wymiary przejazdowe o szerokości-2,05m i wysokości 2,6m jesteśmy wstanie wjechać tam gdzie inne podnośniki o podobnych parametrach nie dają rady poza tym konstrukcja przegubowo teleskopowa umożliwia pracę nad wysuniętymi dachami, daszkami itp.
Samochody powyżej 10t wysokość robocza 31m 
zasięg przy 280kg 18m 
Kosz obrotowy 2x90* rozsuwany do 3,5m
Posiadamy również podnośniki nożycowe o napędzie elektrycznym  do prac w chalach i budynkach,
wynajem długoterminowy i krótkoterminowy,


Ponadto Firma Wykonuje:
Czyszczenie Rynien
Mycie Domów, Malowanie  Dachów, Elewacji, Kostki brukowej.
Stare i zniszczone powierzchnie wymagają dużych nakładów pracy i odpowiedniego sprzętu.
Usługi wykonujemy wykorzystując własne podnośniki koszowe przez co nasze ceny są konkurencyjne.
Do czyszczenia używamy myjek ciśnieniowych, oraz odpowiednio dobranych specjalistycznych środków chemicznych co pozwala nam skutecznie i bez uszkodzeń pozbyć się niechcianych zabrudzeń. W zależności od zanieczyszczeń danej powierzchni stosujemy różne techniki czyszczenia, renowacji i konserwacji. Podstawowym procesem jest mycie z użyciem odpowiednio dobranych substancji myjących. Następnie w zależności od oceny zabrudzeń proponujemy zabezpieczenie środkami grzybobójczymi w celu wypalenia pozostałości zarodników, grzybni, alg, mchów. Kolejnym sposobem zabezpieczenia powierzchni jest położenie impregnatu, który tworzy warstwę ochronną odporną na czynniki zewnętrzne uszlachetnia, zapobiega porastaniu, intensyfikuje barwę. Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w wykonywaniu usług co pozwala nam optymalnie dobrać technikę mycia i zabezpieczenia powierzchni, aby efekty naszej pracy były jak najdłuższe.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone 2023 / Polityka prywatności
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.   akceptuje  polityka prywatności